Menu Zavřeno
císařský medový glamping

Císařský medový glamping

Typ

Včelín

Počet osob

pro 2-4 osoby

Lokalita

Ústecký kraj

GPS

50.44736640789689, 13.257614449075678

Služby

  • Klimatizace
  • Kamna
  • WC
  • Teplá voda
  • Minibar
  • Možnost rybolovu
  • Pergola s posezením
  • Vybavená kuchyň
  • Lednice a kávovar

Unikátní ubytování v luxusně vybaveném včelíně. Netradiční propojení života včel a glampingu. Včelín je umístěn ve svahu horské louky v nádherném prostředí Krušných hor v nadmořské výšce 600 m. n.m. Budete se kochat krásným výhledem na lesy Prunéřovského údolí. V bezprostřední blízkosti se nachází středověký hrad Hasištejn, tím má místo i své tajemné kouzlo.

Něco o ubytování

Včelín je zrekonstruovaná maringotka z kvalitních přírodních materiálů o velikosti 18m2. Maringotka je kompletně zateplena. Je určena pro 2-3 (4) osoby. Vybavena jednou velkou postelí 220×220 cm pro dvě osoby a jednou pro jednu osobu. V případě požadavku lze na velkou postel ještě doplnit lůžkoviny pro třetí osobu. Pod velkou postelí jsou umístěny úly a přes zasíťované otvory proudí do obytné části úlový vzduch. Do průduchů je možné vkládat nádoby s vodou, kdy při kontaktu se včelím biopolem vzniká tzv. ovčelená voda. Na vnitřní stěně je ještě umístěn velký prosklený úl, kde můžete nerušeně a neomezeně sledovat neskutečný život včel.

Rezervace

Včelí glamping probíhá od dubna do konce října. V zimním období jsou včely přemístěny na zimoviště. Pro maximální účinek včelí terapie a odpočinku doporučujeme pobyt nejméně na dva dny.

Zimní glamping listopad až březen. Po přestěhování včel, se maringotka mění v nádherné, netradiční a zároveň luxusní ubytování, kdy si budete užívat klid a atmosféru jedinečného místa. V okolí se nachází několik zimních středisek. Samotnou louku lze využívat pro zimní radovánky, případně rybník jako jedinečná ledová plocha pro bruslení. Nedaleko se nachází jedno z největších ploch pro provozování snowkitingu. Při procházkách můžete poznávat krásu dosud nepoznaných Krušných hor a načerpat sílu v tomto nádherném místě s jedinečným výhledem.

Rezervační formulář Císařský medový glamping

Vaše poptávka bude doručena přímo provozovateli Glampingu.

Jméno a příjmení
Jméno a příjmení
Jméno
Příjmení

Publikováno v Ústecký kraj

Související glampy