Menu Zavřeno
Maringotka Gerlovka Šumava

Maringotka Gerlovka

Typ

Maringotka

Počet osob

pro 2 osoby

Lokalita

Šumava

GPS

49.16719375871905, 13.286667167385108

Služby

  • Wi-Fi/internet
  • Gril
  • Kávovar
  • Koupací jezírko
  • Sprcha
  • Horká voda
  • WC
  • Povlečení a polštáře
Maringotka Gerlovka, glampingové spojeni s přírodou.
 Jedinečné ubytování v krásném koutu Šumavy.
 

Zavřete oči a představte si místo, které symbolizuje únik od vaší všední reality. Soukromí, krásná příroda, blízkost zajímavých míst kouzelné Šumavy, podzimní  troubení jelenů v říji, východ slunce, který si vychutnáte z postele, večer nad hlavou nebe plné hvězd daleko od světelného smogu a jedinečný komfort.. Je-li právě toto vaše představa dokonalého odpočinku, jsme rádi, že se o tento kousek našeho ráje můžeme podělit s vámi. Doufáme, že naše Maringotka Gerlovka splní všechna vaše přání. 

Maringotka Gerlovka se nachází v krásném prostředí šumavské přírody v místě bývalé sklářské osady Gerlova Huť. Ať je léto, nebo zima, barevný podzim či probouzející se jaro, každý si tu najde to své. Kolo, běžky či chodíte pěšky? Gerlova Huť je významnou křižovatkou turistických cest i běžkařských tratí. Okouzlí vás ledovcová jezera nebo oblíbené rozhledny na Špičáku, Pancíři či na německé Straně Velký Javor. V blízkosti se nachází několik lyžařských středisek. V létě budete mít určitě štěstí na houby či borůvky. Po náročném dni nechte tělo odpočinout v přírodním v ochlazovacím jezírku s oblázky a na závěr si připravte něco dobrého na grilu při západu slunce.
 
Nechte se probudit vůní skvělé kávy z místních pražíren a s hrnkem v ruce pozorujte z postele východ slunce, než vyrazíte ven. Nebo se jen tak natáhněte na vytápěnou podlahu. Pohádkový výhled z velkorysých oken vás ale nakonec vyláká do přírody. Objevte jedinečné místo, které skýtá nespočet zážitků.
 

Kontaktní formulář:

Rezervační formulář Maringotka Gerlovka

Vaše poptávka bude doručena přímo provozovateli Glampingu.

Jméno a příjmení
Jméno a příjmení
Jméno
Příjmení

Publikováno v Jihočeský kraj

Související glampy