Menu Zavřeno
Glamping Čejkovice

Vodní domky Čejkovice

Typ

Houseboat

Počet osob

pro 2 osoby

Lokalita

Čejkovice

GPS

48.99205873114859, 14.389993646318558

Služby

  • Krb
  • Na vodě
  • Houpací síť
  • Rybolov
  • Sprcha
  • Horká voda
  • Krb
  • Povlečení a polštáře

Na třech tůních v areálu se nachází glampingové vodní domky, které jsou situovány na vodní hladině. Každý domek má svůj specifický styl a v každém najdete nějaký speciální prvek.

Vodní domek Provence, vodní domek List a vodní domek Blue leži v oplocené lesní školce, tudíž Vás nebude nikdo rušit!

V rámci zachování autenticity přírody jsou všechny domky bez přívodu elektřiny. K základnímu vybavení každého domku patří postel pro dvě osoby, kamna na dřevo, prostorná terasa, houpací síť nebo křeslo pro relaxaci a základní vybavení pro chytání ryb. Tůně jsou obsazeny mnoha druhy ryb, jako jsou například kapři, štiky, candáti, pstruzi duhoví, okouni, mníci, jeseni atd.  U každého domku najdete venkovní posezení s ohništěm.

Každý glamping domek má k dispozici svoji vlastní oddělenou koupelnu s WC a sprchovým koutem. Sociální zařízení se nachází v blízké vzdálenosti od každého domku. Protože víme, že není úplně jednoduché se “odříznout od světa”, tak pro vaše pohodlí a komfort je do všech koupelen zavedena elektřina a v každé koupelně je k dispozici zásuvka. Najdete zde také chladničku pro uchování potravin. Základní toaletní potřeby a ručníky jsou u nás samozřejmostí. Vybavení tedy splňuje veškeré standarty pro glamping. 

Kapacita každého vodního domku jsou dvě dospělé osoby, pobyt s dětmi není z hlediska bezpečnosti možný.

V blízkém okolí je také mnoho výletů – například: Vrbenské rybníky, Hluboká nad Vltavou, či statutární město České Budějovice. Na celodenní výlet se pak doporučuje Český Krumlov, který je znám svými architektonickými skvosty.

Kontaktní formulář:

Rezervační formulář Vodní domky Čejkovice

Vaše poptávka bude doručena přímo provozovateli Glampingu.

Jméno a příjmení
Jméno a příjmení
Jméno
Příjmení

Publikováno v Jihočeský kraj

Související glampy