Menu Zavřeno
Glamping Čihadlo

Čihadlo

Typ

Jurta

Počet osob

pro 2-4 osob

Lokalita

Podkrkonoší

GPS

50.77102210138122, 15.591829007535797

Služby

  • Wellness
  • Celoroční jurta
  • Snídaňový košík
  • Palivové dříví
  • Suché WC
  • Bylinková zahrádka
  • Gril
  • Povlečení a polštáře

Celoroční zateplená jurta Vás přivítá na samotě v Podkrkonoší, na místě zvaném Čihadlo s dokonalým rozhledem . Ze severu a západu chráněná lesem , luxusně vybavená vším, co byste mohli potřebovat . I ve velkých mrazech není problém udržet příjemnou teplotu celou noc. Sousedy Vám budou dělat pouze divoká zvířata a pokud budete chtít , i naši mazlíčci – kůň a lama Alpaka . Jurta je napojená na elektřinu ,studenou a teplou vodu a vytápěná krbovými kamny . Kuchyň je plně vybavená včetně běžných spotřebičů a lednice.

Spaní

Spát budete na vysokých japonských futonech, ložní vybavení je luxusní a protialergické. Zařízení a vybavení jurty je koncipované pro 4 hosty , ale pokud jste rodina s více dětmi , pohodlně se vejdete . Stačí jen napsat do emailu žádost o přistýlku .

K dispozici jsou společenské hry , knihy a třeba i badminton .

Samozřejmostí jsou utěrky , ručníky, župany a koupací kulichy 😀

Veškerou použitou vodu čistí svými kořeny k tomu určené rostliny. Prosíme Vás tedy o používání 100% odbouratelných čistících prostředků a kosmetiky FeelEco .

Vedle jurty je zastřešená terasa se sprchou , grilem , posezením a venkovní kuchyňkou . V grilu je možné kromě grilování vařit v kotlíku i udit . Pak jsou i obyčejné buřty lahůdka. K přípravě jídel neváhejte použít naší bylinkovou zahrádku , najdete v ní pře 30 druhů bylin s popisem co jsou zač 😀 a jak a k čemu je použít.

WC je suché , kompostovatelné. Samozřejmě kompostujeme i veškerý biologický odpad, ostatní se třídí.

Autem je možné dojet po louce až k jurtě.

Pokud byste rádi trávili dovolenou s přáteli , je možné přistavit k jurtě karavan (s připojením na sítě) , váš stan atd. Cenu a realizaci domluvíme telefonicky.

S ohledem na blízkost domácích i divokých zvířat NENÍ možná přítomnost domácích mazlíčků.

Kontaktní formulář:

Rezervační formulář Glamping Čihadlo

Vaše poptávka bude doručena přímo provozovateli Glampingu.

Jméno a příjmení
Jméno a příjmení
Jméno
Příjmení

Publikováno v Královéhradecký kraj

Související glampy