Menu Zavřeno
Maringotka Praha

Maringotka v údolí u Prahy

Typ

Maringotka

Počet osob

pro 5 osob

Lokalita

Praha

GPS

50.12142923055071, 14.309104238778914

Služby

  • Krb
  • Plynový vařič
  • Powerbanka
  • Chemické WC
  • Zahradní sprcha
  • Trampolína
  • Zapůjčení grilu
  • Povlečení a polštáře

Místo, kde se maringotka nachází, jsme vybírali velmi pečlivě a najít ji můžete na kraji kouzelného lesa uprostřed pohádkové přírody pyšnící se výhledem na malé údolíčko obklopené lesy. Co by kamenem dohodil od Prahy se skrývá jedinečný glampingový zážitek. Těšíme se, že budeme moci přivítat cestovatele hledající něco nového a výjimečného, kteří si zde užijí neskutečnou romantiku s partnerem, nebo si  jen tak vyrazí s kamarády či dětmi. Zatopíte si v krbu, a kouzelná atmosféra se snoubí s neopakovatelným zážitkem nad sklenkou lahodného vína na dosah královského města.

 Z maringotky budete moci přímo z manželské postele pozorovat tisíce hvězd na nebi díky kulatým oknům ve střeše, která Vám vykouzlí unikátní atmosféru. Posnídáte třeba v posteli, nebo na louce a ochutnáte naše čerstvé domácí sýry, které s láskou vyrábíme. Vaše děti budou mít možnost se projet na konících a nakrmit naše mini ovečky.

 Maringotka je určena maximálně pro 5 osob, které se u nás pohodlně vyspí.

 V našem domečku na kolečkách je možnost si nabít mobilní telefon, k dispozici je také plynový vařič v plně vybavené kuchyňce, chladící box, venkovní sezení, trampolína, chemická toaleta a v letních měsících i sprcha, k dispozici jsou také lůžkoviny včetně povlečení. Vodu je možné „načepovat“ speciální
šlapací pumpou přímo do umyvadla v maringotce.

Maringotka je obyvatelná celoročně a disponuje krbem, který ji bez problémů vytopí i ve velmi nevlídném počasí. Nabízíme také možnost zapůjčení grilu. Čas odpočinku u nás můžete využít k příjemné procházce nebo třeba cyklistickému výletu po okolí. A nebo vydat na hrad Okoř, Panenský Týnec, Tiché údolí, Divoká nebo Tichá Šárka, Kozí hřbety, Karlštejn, Křivoklát, Lom Amerika a spoustu dalších krásných míst. 

Kontaktní formulář:

Rezervační formulář Maringotka v údolí u Prahy

Vaše poptávka bude doručena přímo provozovateli Glampingu.

Jméno a příjmení
Jméno a příjmení
Jméno
Příjmení

Publikováno v Hlavní město Praha

Související glampy