Menu Zavřeno
Treehouse brno

Treehouse Sojčí hnízdo u Brna

Typ

Treehouse

Počet osob

pro 2-4 osoby

Lokalita

Brno

GPS

49.31399339349616, 16.585328563243035

Služby

  • Venkovní posezení
  • Houpačka
  • Kamínka
  • Palivové dříví
  • Suché WC
  • Voda v nádobách
  • Lucerny a baterky
  • Povlečení a polštáře

Vyhlídkový posed, tzv. „tree house“ tentokrát na douglasce tisolisté navazuje na stávající dva umístěné na buku a na modřínu. Tentokrát dostal jméno kvůli svému tvaru a hojnému výskytu sojky „Vyhlídkový posed Sojčí hnízdo u Brna“.

Svým umístěním uprostřed lesa je předurčen ke skutečnému kontaktu s přírodou, kterou můžeme vnímat všemi smysly. Z venkovní terasy, která je ve výšce 5 metrů nad zemí je výhled do vysokého lesa, a tím je zajištěno nerušené pozorování všech živočichů na zemi i ve vzduchu.

Přístup je tvořen malým nástupním schodištěm napojeným na platformu o rozměru 2×2 m, která je umístěna na kmenu vzrostlého buku. Z nástupní platformy je vstup na zavěšený můstek vedoucí k hlavnímu vchodu do vyhlídkového posedu.  

Je určen jak pro rodiny s dětmi, tak i pro páry nebo přátele, pro 4 osoby.  Tento posed je mezonetový a skládá se z vnitřní části o rozměrech 7,5 m2;, kde jsou 2 rozkládací křesla, kamínka a úložné prostory. Terasa o rozměru 7 m2; je opatřena zábradlím a ochrannou sítí. V patře, které má rozměr 6 m2; jsou dvě kvalitní zdravotní matrace. Součástí je i ekologické WC. Vzhledem k ekologickému principu stavby je toaleta suchá.  Zásypovým materiálem jsou piliny, které jsou umístěny v nádobě poblíž dřevěné toalety. Nádoba s vodou na běžnou hygienu je součástí.

Po celém domečku jsou rozmístěny lucerny, které jsou k dispozici včetně malých baterek a dostatečného množství náhradních svíček.

Za dítě plně zodpovídá nájemce nebo dospělá osoba, která dítě doprovází. Z bezpečnostních důvodů jsou zde zakázaní domácí mazlíčci a rozdělávání ohně!

Kontaktní formulář:

Rezervační formulář Sojčí hnízdo

Vaše poptávka bude doručena přímo provozovateli Glampingu.

Jméno a příjmení
Jméno a příjmení
Jméno
Příjmení

Publikováno v Jihomoravský kraj

Související glampy