Menu Zavřeno
Ventus glamping

Ventus Glamping

Typ

Tiny house

Počet osob

pro 2-4 osoby

Lokalita

Polička

GPS

49.669617584875205, 16.205652923892362

Služby

  • Gril
  • Chemické WC
  • Solární sprcha
  • Tekoucí voda
  • Elektřina
  • Kuchyňka

Začalo to nevinně. 

 

Okouzlení místem, kudy vedly naše kroky již od dětství. Úcta k rodnému kraji a krajině. Láska k designu a architektuře. 

 

…tak vznikl náš designový tiny domek, ukrytý v remízku u lesa, uprostřed pastviny s výhledem na okolní kopcovitou krajinu. 

 

Ideální místo, kde strávit noc po oslavě svatby v blízkém Penzionu Na Čechách nebo pobýt pár dní po svatebním maratonu. 

 

Na počátku byl nápad mít malý tiny domek v remízku u lesa. Bez elektřiny, bez vody, pouze napojení na přírodu. Postupem času a s přibývajícími nároky nejen na sebe, se nám vše rozleželo v hlavě a zželelo se nám těch, kterým by proud a voda mohly chybět. Inu, dostat vodu půl kilometru do kopce nebylo nic jednoduchého, nicméně – zvládli jsme to.  

 

 

Součástí oploceného pozemku je venkovní ohniště, gril, chemické WC a solární sprcha. Do tiny domku je vedena voda i elektřina. Vnitřek je stylově vybaven a je vhodný pro až 4 osoby. Součástí je varná deska s konvicí, přímotop a nádobí. Objekt je jako stvořený pro romantické pobyty ve dvou, daleko od veškerého ruchu a shonu. Avšak kapacitu lze navýšit druhým letištěm, kde se pohodlně vyspí další 2 lidé.

 

 

Pokud byste rádi nakombinovali relax s aktivitami, blízké okolí nabízí bezpočet pěších či cyklistických výletů, cesta u parkoviště leží na cyklostezce č. 4106.

Objekt se nachází na hranici CHKO Žďárské vrchy, krásné a klidné oblasti Vysočiny, dosud si udrživší odstup od konzumního turizmu. Panenská příroda. Romantický kraj kamení a jeřabin.

 

Kontaktní formulář:

Rezervační formulář Ventus Glamping

Vaše poptávka bude doručena přímo provozovateli Glampingu.

Jméno a příjmení
Jméno a příjmení
Jméno
Příjmení

Publikováno v Pardubický kraj

Související glampy