Menu Zavřeno
Posed v Beskydech

Posed v Beskydech

Typ

Posed

Počet osob

pro 2 osoby

Lokalita

Beskydy

GPS

49.54555311543261, 18.28294715514029

Služby

  • Základní kuchyňka
  • Mazlíček vítán
  • Oplocený areál
  • Letní sprcha
  • Povlečení a polštáře
  • Toaleta nedaleko ve srubu
Proč do posedu?
 
Únik z reality nebyl nikdy jednodušší a jen si vzpomeňte, kdy naposled jste spali mezi korunami stromů a navíc k tomu měli dechberoucí výhled na vrcholky hor. Náš posed má všechno a ještě mnohem víc. V okolí se nabízí široké možnosti pěší turistiky či cyklotras a stejně tak se nedaleko obce nachází skvělé restaurace a vyhlášené kavárny. Pobyt je tak vhodný nejen pro milovníky přírody a turistiky, ale také pro kávičkáře, vyznavače dobrého jídla, či pro ty, co jen potřebují na chvíli vypnout. Ani o pivo zde nebude nouze! Přímo v Kunčicích se nachází místní pivovar Ogar, tudíž si tak každý přijde na své. Vaši mazlíčci jsou u nás vítáni!
 
– Je dog friendly
– Je ekologický
– Je Útulný
  

Každý z nás potřebuje občas zpomalit, zhluboka se nadechnout a jen tak být. Posed už dávno není jen budka, kde myslivci vyhlížejí svoji kořist, ale také místo, které ve Vás dokáže zanechat nezapomenutelný zážitek. Jsme tři kamarádi, kteří se jen tak z nějaké výzvy nePOSEDí na zadek! Našim cílem bylo vytvořit minimalistický prostor, který umožní zážitkový pobyt a pohled na Beskydy z jiné perspektivy. Postel zabíhající až ven z posedu umožňuje vychutnat si přírodu v dosud netušeném rozměru a to přímo v korunách stromů. Posed je vybaven vším, co k životu potřebujete. Ve skromné kuchyňce můžete využít barel, který obsahuje 5l pitné vody, také hrníčky, příbory a sklenky na víno jsou samozřejmostí. Posed je součástí oploceného areálu, ve kterém je možnost parkování Vašeho vozu. A co hygiena? Ani tady Vás nenecháme na holičkách. Toaleta je vzdálená jen pár metrů od posedu v zázemí srubu, ve kterém si můžete odložit své věci, tašky či kola. V zázemí je možné uvařit si kávu v moka konvičce, zalít čaj, nebo připravit jednoduché jídlo v ešusu. V letních měsících (červen-září) je možnost osprchovat jak sebe, tak packy Vašeho mazlíčka.

Posed se nachází v malebné obci Kunčice pod Ondřejníkem v podhůří Beskydských hor, v oblasti mezi horami Ondřejník a Velkou a Malou Stolovou.

Kontaktní formulář:

Rezervační formulář Posed v Beskydech

Vaše poptávka bude doručena přímo provozovateli Glampingu.

Jméno a příjmení
Jméno a příjmení
Jméno
Příjmení

Publikováno v Moravskoslezský kraj

Související glampy